İHKİB tarafından yakından takip edilen ve milli katılım gerçekleştirilen İngiltere’nin en büyük hazır giyim moda fuarı Pure London’ın tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Fuara dair her şey İHKİB, OTİAD ve fuar yetkilileri tarafından konuklarla paylaşıldı.

 İngiltere’nin en büyük hazır giyim moda fuarı Pure London 22-24 Temmuz 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek.  Osmanbey firmalarının yakından takip ettiği fuar için İHKİB ve OTİAD işbirliği ile 23 Mayıs tarihinde tanıtım toplantısı gerçekleştirdi. İstanbul Moda Akademisi’nde düzenlenen toplantıya birçok sektör temsilcisi katılım sağladı.

 Toplantıda İHKİB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Özkan Karaca, OTİAD Başkanı Rıdvan Kandağ, İHKİB AB, ABD Fuarlar Komite Başkanı Nazım Kanpolat, İHKİB Rusya-BDT Fuarları Komite Başkanı Sabri Sami Yılmaz, Ascential PLC Genel Müdürü Julie Drisscol, Pure London Fuarı’na ilişkin bilgi verdi.

Fuara dair her şey…
İHKİB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Özkan Karaca, İHKİB AB, ABD Fuarlar Komite Başkanı Nazım Kanpolat, İHKİB Rusya-BDT Fuarları Komite Başkanı Sabri Sami Yılmaz konuklara hoş geldin konuşmalarının ardından OTİAD Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Kandağ, Avrupa pazarındaki ihracat rakamlarına ve AB ve İngiltere hazır giyim paritesine dair bir sunum gerçekleştirildi. Pure London Genel Müdürü Julie Drisscol özellikle Ascential PLC’nin fuar çalışmalarını bir sunumla anlattı. Toplantıda fuar bilgisinin yanı sıra başarılı olmak adına fuar öncesi, esnasında ve sonrası için neler yapılmalı, bunun yanı sıra etkin bir şekilde İngiltere moda pazarına nasıl girileceğine dair yetkililer tarafından görüşler dile getirildi.

Fuar moda sektörüne yön veriyor
Fuarda, hazır giyimden deri, aksesuardan ayakkabıya, tekstil, deri ve hazır giyim sektörünün tüm bileşenleri ziyaretçilerle buluşuyor. Yılda iki kere düzenlenen bu devasa karma fuar, 22-24 Temmuz 2018 gerçekleştirecek. Osmanbey’den de birçok firmanın katılım gösterdiği fuarda birçok alternatif sunan Pure London, aynı zamanda moda sektörüne de yön veren trendlere de ev sahipliği yapıyor. İngiltere pazarına giriş yapmak ve bu pazarda kalıcı olmak isteyen Türk hazır giyim markaları Pure London Fuarı’nı takvimlerine eklemeleri gerekiyor.

Fuar alanında yer alan bölümler ve bölümlerde sergilenenler:

Premium: Bayan Giyim & Ayakkabı üretici ve tasarımcı ürünleri özel vitrini, üst segment markalar ve bu markaların özel koleksiyonları sergilenir.

Allure: Çaba harcamadan şık görünmek için tasarlanmış, günlük, gece ve plaj ürünleri sergilenir.

Aspire: Kentsel stili olan, çağdaş, rahat üretime sahip markaların keskin ve canlı koleksiyonları sergilenir.

Spirit: En büyük gösteri sektörlerinden biri olan, son dakika modası koleksiyonları ve sokak stiline hitap eden tasarımlar sergilenir.

Pure Man: Erkek modasına dair, günlük, elegan, ayakkabı, kemer, aksesuar gibi tüm kategoriler bir arada sergilenir.

Athleisure: Spor giyim, aktif giyim, yoga kıyafetleri, mayo ve iç çamaşırı kategorilerindeki ürünler sergilenir.

Accesories: Premium, kapsül ve popüler, takı çanta, şal vs. gibi tüm aksesuar koleksiyonları sergilenir.

Footwear: Tüm kategorilerde ayakkabı koleksiyonları sergilenir.

0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)