Premiere Vision, İstanbul’daki dördüncü sezonunda kapılarını yeniliklere açtı. Hazır giyim üreticilerinin katılımıyla daha geniş bir ürün yelpazesinin sergilendiği fuarda bir başka yenilik de Sırbistan ve Ürdün pazarlarında tanıtıma ağırlık verilmesi oldu. 23-25 Mart 2016 tarihleri arasında CNR Expo’da düzenlenen fuar, Marka Elçisi Bora Aksu’nun fuara özel hostes kıyafetleri ve geçici dövme tasarımlarına da sahne oluyor.

 Moda ve tekstil alanında dünyanın en önemli fuarlarının organizatörü olan Premiere Vision SA, kapısını yeniliklere açtığı İstanbul’daki dördüncü edisyonuyla moda ve tekstil dünyasını bir kez daha buluşturdu. 23-25 Mart 2016 tarihleri arasında CNR Expo’da düzenlenen Premiere Vision İstanbul’a alanının önde gelen iplik, kumaş, desen, aksesuar, denim, hazır giyim ve trend ofisleri katıldı. Türkiye dahil 15 ülkeden 146 uluslararası seçkin katılımcının  İlkbahar/Yaz 2017 Sezonu için hazırladıkları koleksiyonları tanıtmak üzere  yer aldığı Premiere Vision İstanbul’da temsil edilen ülkeler İtalya, Almanya, Portekiz, Fransa, Avusturya, Bulgaristan, İngiltere, Romanya, Litvanya, Fas, Çin, Hindistan, Tayvan ve Pakistan oldu.

 Premiere Vision İstanbul’a katılan uluslararası isimler arasında Türkiye’den Akel Grup, Akın Tekstil, Ünlü Tekstil, Çalık Denim gibi isimler bulunurken, ülkelerinde kendi alanın en iyileri olarak nitelendirilen Antex, Lenzing, Linz Textil, Clericci, Miroglio, Sefita, Carlin, Raimond, Ricamofil dikkat çeken firmalar arasında yer aldı.

 Fuarın ilk günü fuarı ziyarete giden OTİAD Başkanı İlker Karataş, Yönetim Krulu Üyeleri Mustafa Sürmegöz, Tamer Pala ve Genel Sekreter Sami Kurt Osmanbey’li tekstilcileri ziyaret ederek, fuar hakkında bilgi aldı. Premiere Vision Uluslararası Fuarlar Direktörü Guglielmo Olearo ile bir araya gelen OTİAD heyeti, fuarın başarısının Türk tekstil sektörü için önemli olduğu mesajını verdi. Stand ziyaretleri sonra Osmanbey Moda Dergisi standıni ziyaret eden OTİAD heyeti, fuardan ayrıldı.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)