Bu yıl 6-28 Haziran tarihleri arasında beşincisi düzenlenen İstanbul Shopping Fest, iş dünyasının katılımıyla yapılan görkemli havai fişek, su ve ışık gösterileriyle alışveriş heyecanını başlattı.

 İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul Ticaret Odası ev sahipliğinde Ortaköy House Cafe’de gerçekleştirilen davete; İstanbul Valisi Vasip Şahin İstanbul Ticaret Odası Başkanı ve İSF İcra Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar, İSF Yönetim ve İcra Kurulu Üyelerinden Dursun Topçu, Hakan Orduhan, İlhan Soylu, Servet Samsama, Sami Kariyo, Sinan Öncel, Nevzat Kütük, Kortan Çelikbilek’in yanı sıra Mavi Jeans CEO’su Cüneyt Yavuz, Vakko CEO’su Jaklin Güner ve Flo, Lumberjack, Polaris gibi ünlü ayakkabı markalarını bünyesinde barındıran Ziylan Grup Başkanı Mehmet Ziylan, Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği (OTİAD) Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Mutkan gibi iş dünyasından birçok önemli isim katıldı.

 Büyüleyici Boğaz manzarası eşliğinde yapılan havai fişek, su ve ışık gösterileri izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı. Etkinliği, İstanbullular ve İSF nedeniyle gelen yabancı konuklar ilgiyle izledi.

 Akılcı alışveriş için İSF’den indirim günleri

 Sıcak yaz günlerinde her gün değiştirilen tişörtler, pantolonlar, gömlekler bu yıl İSF’den olacak. 12 Haziran’da Mall Of İstanbul’dayapılacak Efsane İndirim Günü 30’dan fazla markanın inanılmaz indirim fırsatlarını bir arada sunuyor. 5 TL’ye tişört, 10 TL’ye pantolon sahibi olabilecek ziyaretçiler yine ünlü markaların terliklerini 5 TL’ye alarak yazı özgürce yaşayabilecekler. Anneler ise %85 indirimle aldıkları çocuk iç giyim ürünleriyle tüm sezon rahat edebilecek.

 28 Haziran’a kadar sürecek olan Festival’de İstanbullular, belirlenen Konsept İndirim günlerinde ise jeanden elektroniğe, tekstilden kozmetiğe, ayakkabı-çantadan ev dekorasyonuna kadar pek çok markanın %50’ye varan indirim fırsatlarının yanı sıra farklı ürün kampanyaları ile avantajlı alışveriş yapma olanağı bulacaklar.

 Bir ev ve bir araba Shoppıng Fest’ten…

 6–28 Haziran tarihleri arasında kredi kartı ya da banka kartıyla yapılan 50 TL’lik her alışveriş, çekilişe bir katılım hakkı sağlayacak. Kampanyada katılımcılara EgeYapı Group’tan 1+1 daire ve Mercedes Benz Yeni Vito Tourer hediye edilecek.

 Festival sonuna kadar devam edecek kampanyanın talihlileri  İSF’nin sonunda noter huzurunda yapılacak çekilişle sahiplerini bulacak.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)