OTİAD’ın göreve gelen Yeni Yönetim Kurulu;

İSO, İTO, İTKİB ((İTHİB ve İHKİB) gibi seçkin meslek örgütlerinde; OSMANBEY’li temsilcileriyle 05.06.2014 tarihinde Anthill’in en tepesindeki cafe restourantda istişare amaçlı bir araya geldiler.

    Toplantıya Başkan İlker Karataş’ın Başkanlığında Yönetim Kurulunun tamamına yakını ve OTİAD Sekretaryasının yanı sıra; Osmanbey’li Meslek Örgütleri temsilcilerimizden Volkan Atik(İHKİB Y.K. Bşk.Yrd.), Ali Ulvi Orhan (İSO YK Üyesi), Vehbi Canpolat (İTHİB YK Üyesi), Mahmut Vızvız (İTHİB YK Üyesi), M.Hikmet Ünal(İHKİB Den.Kur.Üyesi), Ö.Cüneyt Mutkan(İHKİB YK Üyesi), Muhammet Yenel (İTO 37.Kumaş Komitesi), Burhan Polat (İTO 37. Kumaş Komitesi), Şenol Aras (İTO 38. Hazırgiyim Kom.Üyesi ve Meclis Üyesi) ve Ömer Özpehlivan (İTO 42. Teks.Yan.San.Ür.Kom.) katılmışlardır.

    Karşılıklı tanışma seremonisinden sonra OTİAD YK.Bşk. İlker Karataş; Bundan önceki OTİAD Yönetim Kurulu Başkanlarının ve Yönetimlerinin olağanüstü gayret ve özverileriyle, Osmanbey ve OTİAD Bölgesel ve Sektörel anlamda; vizyonlu ve ufku açık bir şekilde üst noktalara gelmiştir. Biz de ekip olarak işimiz zor olmakla birlikte bu muhteşem yapıya koyabileceğimiz kadar harç ve tuğlayı koymaya gayret edeceğiz. Tabiî ki bu çalışmalarımızda her zaman maddi ve manevi desteklerini arkamızda hissettiğimiz İTO, İSO ve İTKİB’den artan desteklerini beklediğini ifade etmiştir. Yakın vadede öncelikle Osmanbey Weekend ve 2014 Fashionist Fuarı projelerimize yönelik destek beklendiği ilave edilmiştir.

    Toplantıya katılan tüm misafir ve OTİAD Yönetim Kurulu üyeleri Osmanbey’e yönelik OTİAD projelerine yönelik karşılıklı görüş alışverişinde bulunmuşlar ve böyle nezih bir toplantıda bir arada bulunmaktan memnuniyet duyduklarını ifade etmişlerdir.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)