OTİAD Turizm ve Gıdacılar Komitesi, Başkan İlker Karataş başkanlığında Şişli Emniyet Müdürü Melih Ekici’yi ziyaret etti. Komite Başkanı Süleyman Artık’ın aralarında bulunduğu heyet turizm ve gıda sektörünün sorunlarını dile getirdi.

  Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği (OTİAD) Yönetim Kurulu Başkanı İlker Karataş ve beraberindeki Turizm ve Gıdacılar Komitesi Şişli Emniyet Müdürü Melih Ekici’yi ziyaret ederek Osmanbey’de ilgili firmaların yaşadığı çeşitli sorunları aktardı, çözüm istedi. Osmanbey ve özellikle Halaskargazi Caddesi’nin saat 21.00’den sonra başka bir durum aldığını, o saatlerde en çok otellerin ve restoranların bu durumdan muzdarip olduklarını ifade eden Başkan Karataş ve Artık bölgenin gece geç saatlere kadar güvenle gezilebilecek, alışveriş yapılabilecek bir konuma getirilmesi için emniyetin de kendilerine yardımcı olunması istendi.

  Komite 4 Ekim’de Şişli Kaymakamı Salih Işık’ı ziyaret ederek yaşanan sorunları aktarmış, emniyeti ilgilendiren konularda gerekenin yapılacağını ifade etmişti.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)