Bu yıl 3.sü 03-05 Kasım 2015 tarihleri arasında Lütfi Kırdar’da gerçekleştirilecek olan “TexWorld İstanbul- Hazırgiyim Kumaşları ve Aksesuarları” fuarı ile ilgili olası işbirlikleri ve istişarelerde bulunmak üzere Messe Frankfurt İstanbul Ltd.Şti. yetkilileri Özlen Alpaslan ile İlker Yıldırım OTİAD’a ziyarette bulunmuşlardır.

 Adı geçen şirket ile yapılan istişare toplantısına OTİAD’ı temsilen Bşk. Yrd. Ve aynı zamanda OTİAD Genel Fuarlar ve Dış İlişkiler Komitesi Bşk. M.Hikmet Ünal, Genel Sekreter Sami Kurt, Ar&Ge ve Dış İlişkiler Sorumlusu Zuhal Güden iştirak etmişlerdir.

 Söz konusu toplantıda Messe Frankfurt İstanbul temsilcileri, 3.sü gerçekleştirilecek TexWorld fuarını sektörlerimize ve İstanbul’a yaraşır bir şekilde gerçekleştirilmesini teminen her konuda OTİAD ile çok sıkı işbirliği içinde olmak istediklerini ifade etmişlerdir.

 Bu kapsamda OTİAD Bşk.Yrd.M.Hikmet Ünal; Texworld fuarının geleceğine yönelik OTİAD işbirliğinin ne şekilde geliştirileceğine dair politika ve strateji kapsamında Üyelerimize yönelik organize edilecek kahvaltılı bir toplantıda görüşlerinin alınabileceğini belirtmiştir.

 Sonuç olarak Ağustos sonu veya Eylül başı itibarıyla Messe Frankfurt olarak üyelerimize yönelik Osmanbey’e yakın bir mekânda kahvaltılı bir toplantı organize edilmesi konusunda mutabık kalındı.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)