Modanın efendileri “bahara merhaba” dedi…

Osmanbey moda sektörünün önde gelen isimleri, yerel seçim atmosferi ve ekonomideki dalgalanmaların yarattığı olumsuz havadan sıyrılmak için “bahara merhaba” kokteylinde bir araya geldi.

Türk moda endüstrisinin önde gelen isimleri, yerel seçim atmosferi ve ekonomideki dalgalanmaların yarattığı olumsuz havadan sıyrılmak için “bahara merhaba” kokteylinde bir araya gelerek stres attı.

Avva Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Atik’in ev sahipliğinde Avva’nın Osmanbey’deki tarihi köşkünde gerçekleşen davete İstanbul Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) Başkanı Hikmet Tanrıverdi, OTİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ulvi Orhan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Dosso Dossi Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan ile sektörün önde gelen isimleri katıldı.

Sektör bir araya geldi
“Bahara Merhaba” buluşmasıyla ilgili bir açıklama yapan OTİAD Başkanı Ali Ulvi Orhan, “Osmanbey’i çeşitli vesilelerle bir araya getirmek için OTİAD olarak birçok etkinliğimiz oluyor. “Günaydın Osmanbey” bu etkinliklerin başında geliyor. Bu gibi birliktelikler, buluşmalar bir yandan yoğun iş temposu dolayısıyla bir araya gelemeyenleri bir araya getirmektedir; diğer yandan da sektör içinde yakınlaşmaya vesile olmaktadır. Emeği geçen her kese teşekkür ediyorum” dedi.

10 Nisan 2014 Perşembe günü 17.00–20.00 saatleri arasında gerçekleşen buluşmada, sektör temsilcileri sohbet etme fırsatı buldu.

0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)