Birbirinden özel hediyeleri ziyaretçilerine en uygun fiyatlarla sunan Gift Days İstiklal, 23 Aralık 2017 Cumartesi günü Demirören İstiklal’de ziyarete açıldı. Organizasyon bu sene ilk defa Demos Fuarcılık organizasyonunda, Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği (OTİAD) işbirliği ile gerçekleşiyor. Osmanbey’den 30’u aşkın seçkin marka ürünlerini direkt tüketiciye sunma fırsatı buluyor…

 Nostaljik yılbaşı havasını yeniden soluyacağınız Taksim, açılışını “İndirimli Yılbaşı Hediye Günleri” ile yapıyor. Demos Fuarcılık organizasyonunda Osmanbey Tekstilci İş Adamları Derneği (OTİAD) işbirliği ile Türkiye’nin en kalabalık Caddesinde gerçekleşecek olan Gift Days İstiklal, sevdiklerine yeni yıl hediyesi almak isteyenlere çok uygun fiyatlara birçok alternatifi bir arada sunuyor. Modanın kalbinin attığı Osmanbey’de bulunan üretici firmaların, ürünlerini çok uygun fiyatlarla sergileyeceği etkinlikle beraber İstanbullular 2018 yılına merhaba diyecek. Ziyaretçiler Gift Days İstiklal’de; hazır giyim, antika, cam, seramik hediyelik ürünler, binlerce değişik el sanatları ve gümüş takılar, bay-bayan ile çocuk giyim ve aksesuarları, yağlı boya tablolar ve daha birçok hediyeliği bir arada bulabilecekler. 9 gün boyunca devam edecek olan etkinlik Demirören İstiklal’in B2 ve B3 katında 10:00 ile 22:00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

Giriş Ücretsizdir…

 23 - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Demirören İstiklal’de Social İstanbul bünyesinde binlerce ziyaretçiyi ağırlaması beklenen etkinlikte “Üreticiden Tüketiciye Yılbaşı Alışveriş Günleri”ni ziyaret eden tüm misafirler 9 gün boyunca; kaliteli markaları uygun fiyatlarla almanın keyfini yaşayacak. Ziyaretçiler bir yandan alışverişlerini yapıp, sanat etkinliklerine katılırken bir yandan İstiklal Cadde’sinin tarihi havasında canlı müzik ile günün tadını doyasıya çıkarma imkânı bulacaklar.  Üreticiden Tüketiciye Yılbaşı Alışveriş Günleri’nde girişin ücretsiz olması ilginin daha da artması bekleniyor.

“Bir Marka Olan Osmanbey Firmaları İstiklal’de”

 Gift Days İstiklal’in açılışında konuşan OTİAD Başkanı İlker Karataş, “Tüketicilerin perakende taleplerine cevap veremeyen hazır giyim toptan satış yapan Osmanbey üreticileri olarak bu etkinliğin tüketicilere büyük fırsat yaratacağına inanıyoruz. Bir marka olan Osmanbey’in perakende tüketicileri ile buluşacak olması bizleri heyecanlandırıyor” dedi.  

Üreticiden Tüketiciye Yılbaşı Alışveriş Günleri

 Gift Days İstiklal’in diğer konseptlerden çok farklı olduğunu, bu sebeple büyük ilgi göreceğini öngördüklerini söyleyen Demos Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aslan da, "Bu etkinliğin alıcılar için büyük fırsat olacağını düşünüyoruz. Tüketicinin çok özel ürünleri, çok uygun fiyatlara bulabileceği etkinlikte, 75 bin kişinin ziyaret etmesini bekliyoruz. Toplam 250 standın yer aldığı ve herkesin kendi bütçesine uygun hediye bulabileceği Gift Days İstiklal’in bir özelliği de kolay ulaşım imkânı. Sevdiklerini küçük hediyelerle mutlu etmek ve keyifli zaman geçirmek isteyen herkesi 23 – 31 Aralık arası Taksim’de “İndirimli Yılbaşı Hediye Günleri” ne bekliyoruz” diye konuştu.

 “İyi Alışverişler”

 Başkan İlker Karataş ve Demos Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aslan ev sahipliğinde gerçekleşen açılışa TRİSAD Başkanı Mustafa Balkuv, KYSD Başkanı Murat Özpehlivan, ZETSİAD Başkanı Mustafa Sartık da katıldı. Protokol, açılış kurdelesi kesimi sonrasında standılar tek tek ziyaret edilerek “İyi alışverişler” temennisinde bulunuldu.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)