OTİAD, TÜMSİAD İstanbul Şube yöneticilerini ağırladı

TÜMSİAD İstanbul Şubesi’nden bir heyet OTİAD’ı ziyaret etti. İlk defa gerçekleşen ziyaretin ardından, her iki derneğin yakın işbirliği içinde olması gerektiğine vurgu yapıldı.

Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği (OTİAD) Başkanı Ali Orhan ve Yönetim Kurulu Üyeleri; Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD)Sektör Kurulları Komisyon Başkanı Yusuf Ziya Altıntaş ve beraberindeki heyeti ağırladı. OTİAD’tayapılan görüşmede Türkiye’de ve dünyada yaşanan gelişmeler değerlendirildi.
TÜMSİAD’ın çalışmaları hakkında OTİAD yöneticilerine bilgi veren Altıntaş, OTİAD ile yakın işbirliği içinde olmak istediklerini ifade etti. TÜMSİAD üyesi birçok tekstilcinin aynı zamanda OTİAD üyesi olduğunu hatırlatan Altıntaş, bugüne kadar yakın işbirliği içinde olamamış olmanın eksikliğine değindi ve bundan sonra OTİAD ile ilgili her konuda işbirliği içinde olmak istediklerini, sık sık bir araya gelerek bu eksikliğin giderilmesi gerektiğini söyledi. Başkan Orhan da TÜMSİAD’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, OTİAD faaliyetleri hakkında bilgi verdi ve işbirliği temennisine katıldığını ifade etti. Her iki kurumun yakın işbirliğinin sektörün faydasına olan inancını dile getiren Başkan Orhan dernek, kurum ve kuruluşların yakın işbirliğinin önemine değinerek heyete teşekkür etti.
Ziyaret sonrası TÜMSİAD ve OTİAD kurumlarını temsilen, karşılıklı plaket takdim edildi.

0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)