Başkan’dan Özyeğin’e “Günaydın Osmanbey” daveti!

Dünya ve Türkiye ekonomisindeki gelişmelerin değerlendirileceği, bu yıl 12’incisi düzenlenen Forum İstanbul 2013; gala yemeği ve ödül törenine katılan OTİAD Başkanı Ali Ulvi Orhan ünlü işadamı Hüsnü Özyeğin’den “Günaydın Osmanbey”de Osmanbeylilerle tecrübelerini paylaşmasını istedi.

2023 Türkiye Vizyonu hareketinin öncülüğünü yapan 12. Yılında uluslararası bir platforum olarak marka olmanın haklı gururunu yaşayan Forum İstanbul 2013, 06 Mayıs 2013 Pazartesi akşamı Swissotel the Bosphorus’ta gerçekleşen açılış yemeği ve geleneksel ödül töreni ile başladı.
İş, siyaset ve ekonomi dünyasını bir araya getiren açılış gecesinde gelenekselleşmiş Forum İstanbul Ödülleri sahipleriyle buluştu. Bu yıl Yaşam Boyu Başarı Ödülünü; Altan Öymen ve Prof. Dr. Mustafa Aysan alırken, Ulusal Onurumuzu Uluslararası Boyuta Taşıma Başarısı Göstereneler Ödülü’nü Dr. Ahmet Lokurlu, Bitlis ilinde lise ve üniversite yapımı ile öğrencilere sağladıkları burslar nedeniyle Eğitim Ödülü’nü Ahmet Eren aldı. Forum İstanbul 2013 ödülleri kapsamında Diyarbakır Görünlü Köyü ve Yüzyıllık Markalar Derneği’ne teşekkür plaketleri takdim edildi.

2023’e 10 kala Forum İstanbul 2013
2023’e 10 kala “Küreselleşme ve Yeni Dengeler” başlığı altında bu yıl 12’incisi 7-8 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek.
Geceye dernek Başkanımız Ali Ulvi Orhan da katıldı. İş ve ekonomi dünyası ile görüş alışverişi yapan Orhan, ünlü işadamı Hüsnü Özyeğin ile de bir araya geldi. Başkan Orhan, Özyeğin’den ‘Günaydın Osmanbey’de Osmanbeylilerle bir araya gelmelerini rica etti. Özyeğin uygun bir zamanda Osmanbeyli tekstilci işverenlerle bira araya gelebileceğini söyledi.

0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)