Tüm alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu (TAMPF)’nun organize ettiği iftar yemeği programı, 17 Temmuz akşamı Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. İftar programına Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği (OTİAD) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kutbettin Ayyıldız ve OTİAD üyesi Nevzat Ataman başta olmak üzere; ünlü Kiğılı giyim mağazaları zincirinin kurucusu ve sahibi ayrıca Fenerbahçe Spor Kulübü başkanvekili olan Abdullah Kiğılı, Gıda Perakendecileri Derneği (GPD) Başkanı Nihat Özdemir, Kategori Mağazacılığı Derneği (KMD) Başkanı Alp Önder Özpamukçu, Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) Başkanı Hüseyin Doğan ve Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği (AYD) Başkan Yardımcısı Nuri Şapkacı katıldı.

      İftar programının açılış konuşmasını Tüm alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu ve LC Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük yaptı. Küçük konukları federasyonun çalışmaları hakkında bilgilendirerek başladı konuşmasına. İftar programına katılan misafirlerin hem yaklaşan Kadir Gecesi’ni hem de Ramazan Bayramını kutladı.

      Başkan Vahap Küçük’ün ardından GPD Başkanı Nihat Özdemir, KMD Başkanı Alp Önder Özpamukçu, BMD Başkanı Hüseyin Doğan ve AYD Başkan Yardımcısı Nuri Şapkacı da kürsüde kısa açıklamalarda bulundular. Konukların Ramazan Bayramını kutladılar.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)