OTİAD Üyelerine KOSGEB Destekleri Bilgilendirme Semineri OTİAD Üyelerine Yönelik Bilgilendirme Seminerlerine Devam Ediyor.

Yeni dönem KOSGEB desteklerine dair bilgilendirme toplantısı, OTİAD ve KOSGEB İstanbul Boğaziçi Müdürlüğü işbirliği ile 27 Mart günü Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği (OTİAD) merkezinde düzenlendi. Seminerde OTİAD Başkan Yardımcısı İlker Karataş, OTİAD’ın çalışmaları ve faaliyetleri hakkında kısa bir sunum yaptı. Boğaziçi KOSGEB Müdürü Servet Koçak ise KOSGEB desteklerinin önemine değinerek KOSGEB hakkında genel bilgilendirmede bulundu.

Çok sayıda sektör mensubunun ilgi gösterdiği seminerde Boğaziçi KOSGEB Müdürü Servet Koçak, KOSGEB’in kobilere yönelik desteklerine ilişkin bilgilendirmelerde bulundu. KOSGEB’in sağladığı desteklerde Ar&Ge İnovasyon ve Endüstriyel Uygulama Programı, Girişimcilik Programı, İşbirliği – Güçbirliği Desteği programları konusunda bilgilendirici sunumlarda bulunuldu.
Seminer sonunda OTİAD Başkan Yardımcıları İlker Karataş ve Kutbettin Ayyıldız Koçak’a teşekkür mahiyetinde Kütahya işi fincan takımı takdim etti.

0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)