MHP Şişli Belediye Başkan Adayı Avukat Mustafa Veysel Güldoğan, 30 Mart seçim çalışmaları kapsamında OTİAD Yönetim Kurulu ile bir araya geldi. Güldoğan’a MHP İl Başkanı Abdurrahman Başkan ve kalabalık bir MHP’li grup eşlik etti.

Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği (OTİAD) son olarak MHP Şişli Belediye Başkan Adayı Avukat Mustafa Veysel Güldoğan’ı ağırladı. Daha önce CHP ve Ak Parti’nin ziyaret ettiği OTİAD MHP’lilerle bir araya gelerek seçim çalışmaları hakkında bilgi aldı. OTİAD Yönetim Kurulu Üyeleri ve Başkan Ali Ulvi Orhan’ın da hazır bulunduğu ziyarette, İl Başkanı Abdurrahman Başkan ve Şişli Belediye Başkan Adayı Güldoğan seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Osmanbey’in önemli bir merkez olduğunu ifade eden Güldoğan; “Osmanbey’in sorunlarını biliyorum, Şişli’nin sorunlarını biliyorum. Çözümü hep birlikte geliştirmek için sizden destek istiyorum” sözleriyle 30 Mart yerel seçimleri için destek istedi.
Samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyarette, Başkan Ali Ulvi Orhan da OTİAD’ın faaliyetlerini içeren bir konuşmayla MHP heyetine teşekkür etti; başarılar diledi.

0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)