OTİAD Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya gelen İstanbul Shopping Fest Genel Müdürü Füsun Tavus; 7-29 Haziran 2014 tarihleri arasında yapılacak alışveriş festivalinde Osmanbey’in de yer alması gerektiğini söyledi.

İstanbul’daki perakende, turizm, gıda, ulaşım, konaklama, moda ve hazır giyim gibi birçok sektörü harekete geçiren Shopping Fest, 2014’te yeni ortaklarla gücüne güç katıyor. 7-29 Haziran tarihleri arasında yapılacak festival çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamında OTİAD Yönetimi ile bir araya gelen İstanbul Shopping Fest Genel Müdürü Füsun Tavus bu yılki etkinlikler hakkında bilgi verdi, Osmanbey’in de festivalde yer alması gerektiğini söyledi. İstanbul Shopping Fest kapsamında Osmanbey’de ne tür etkinliklerin yapılabileceğinin konuşulduğu toplantıda Başkan Ali Ulvi Orhan; OTİAD Etkinlik Komitesinin yapacağı çalışmalar sonucunda kararını en kısa zamanda bildireceklerini ifade etti.

Osmanbey renk katacak
Toplantıda İstanbul Shopping Fest kapsamında Osmanbey’de toptan ve perakende günleri düzenlenmesi ve yapılacak etkinlikler ile Osmanbey’in İstanbul Shopping Fest kapsamında tanıtımının piyasaya önemli fayda sağlayacağı görüşü öne çıktı. Cüney Mutkan Başkanlığında Etkinlik Komitesinin yapacağı çalışmalar sonucu Alışveriş Festivalinde Osmanbey’in nasıl bir programla yer alacağı belirlenecek, OTİAD Yönetim Kurulu Toplantısında değerlendirildikten sonra İstanbul Shopping Fest Genel Müdürülüğüne sunulacak. İstanbul Shopping Fest yurtiçi ve yurtdışında reklam kampanyaları kapsamında Osmanbey’in de tanıtımının piyasaya fayda sağlayacağını belirten Genel Müdür Füsun Tavus, Osmanbey’in festivale zenginlik katacağını söyledi.

0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)