İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliğinin (İHKİB) proje liselerini bitiren öğrenciler için mezuniyet töreni düzenlendi. Törende OTİAD’ı Başkan Rıdvan Kandağ ve Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Hakkı Erdem temsil etti.

 İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliğinin (İHKİB) proje liselerini bitiren öğrenciler için mezuniyet töreni düzenlendi. Türkiye İhracatçılar Meclisi Dış Ticaret Kompleksi'nde düzenlenen törene İHKİB'in proje okulları Avcılar Mesleki ve Teknik Anadolu, Kağıthane Mesleki ve Teknik Anadolu, Yenibosna Mesleki ve Teknik Anadolu, Zeytinburnu Mesleki ve Teknik Anadolu, Nahit Menteşe Mesleki ve Teknik Anadolu, Rüştü Uzel Mesleki ve Teknik Anadolu liselerinden mezun olan öğrenciler ve aileleri katıldı.

 Mezuniyet töreni konuşmaların ardından dereceye giren öğrencilere ödül verilmesi ve öğrencilerin kep atmasıyla son buldu.

 Diploma töreni sonrasında Başkan Rıdvan Kandağ, OTİAD’ın “Bizbiriz” Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında destek verdiği Nişantaşı Rüştü Uzel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini tebrik etti, başarı dileklerinde bulunarak hatıra fotoğrafı çektirdi.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)