OTİAD Başkanı Rıdvan Kandağ ve beraberindeki heyet İTHİB Başkanlığı görevine seçilen Ahmet Öksüz’ü makamında ziyaret ederek “hayırlı olsun” dileklerini iletti.

 İTHİB Başkanı Ahmet Öksüz, hayırlı olsun dileğinde bulunan OTİAD Başkanı Rıdvan Kandağ'a teşekkür etti. Başkan Rıdvan Kandağ ziyarette, yeni dönemde İTHİB ile yakın işbirliği içinde çalışmak istediklerini ifade etti. OTİAD’ın çalışma planı ve yeni yönetim hedeflerini anlatarak, “Sektörümüzün daha iyi yerlere gelmesi için var gücümüzle çalışarak hep beraber ülkenin kalkınmasına katkıda bulunmak istiyoruz” diye konuştu. OTİAD ve CNR Holding işbirliği ile düzenlenecek olan Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı FASHİONİST Fuarı hakkında da bilgi veren Başkan Kandağ, “4-6 Aralık 2018’de gerçekleştireceğimiz fuarımıza birliğimizin gereken desteği vereceğine inanıyoruz” dedi. Toplantı sonrası Başkan Kandağ, İTHİB Başkanı Ahmet Öksüz’e Paşabahçe koleksiyonundan seramik bir vazo takdim etti.

 Başkan Rıdvan Kandağ’ın İTHİB ziyaretinde, OTİAD Başkan Vekili Tamer Pala, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Ekmen, İbrahim Erdem, Ekrem Karakaya, Hakan Özbek ve Genel Sekreter Mertgün Elmas da eşlik etti.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)