Osmanbey modasına yön veren zengin ve benzersiz koleksiyonları ile dikkat çeken Serpil, perakende alanında da aynı başarıyı göstermek için kolları sıvadı. Serpil ilk mağazasını İstanbul’un en işlek caddelerinden biri olan Rumeli Caddesinde açtı…

 Kurulduğu günden bu yana Serpil müşterilerine her zaman ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi sunan Serpil, Rumeli Caddesindeki ilk perakende mağazasını açtı. Oldukça şık dekore edilen mağazada, konforlu bir alışveriş için gereken tüm detaylara yer verilirken; tasarımda Serpil kalitesi ve şıklığının yansımaları dikkat çekiyor.

 Osmanbey modasına yön veren zengin ve benzersiz koleksiyonları ile kurulduğu günden bu yana sunduğu ayrıcalıklı hizmet anlayışıyla fark yaratan Serpil perakende mağaza açılışına sektör temsilcilerinin yanı sıra Şişli Kaymakamı Salih Işık, Eski Bakanlardan Cumhur Ersümer, Karton Yönetim Kurulu Başkanı Canip Karakuş, OTİAD Başkanı İlker Karataş, Başkan Yardımcısı Kutbettin Ayyıldız ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Fox TV’de Çalar Saat programının sunucusu İsmail Küçükkaya ve cemiyet hayatının ileri gelenleri katıldı.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)