OTİAD- FCS-Fidan Consulting&Strategy işbirliği ile KOSGEB Destek Programları Tanıtımı ve Bilgilendirme Semineri düzenlendi. Sektör temsilcilerinin seminere yoğun katılım göstermesi dikkat çekti.

 Osmanbey’in birleştirici gücü Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği (OTİAD), misyonu doğrultusunda sektörü bilgilendirici hizmetlerine yeni bir çalışma daha ekledi. Bu çerçevede FCS-Fidan Consulting&Strategy ile işbirliğinde KOSGEB Destek Programları Tanıtımı ve Bilgilendirme Semineri’ni OTİAD Konferans Salonunda gerçekleştirdi. OTİAD Genel Sekreteri Mertgün Elmas’ın açılış konuşmasını yaptığı seminere; OTİAD Yönetim Kurulu Üyeleri, FCS-Fidan Consulting&Strategy yetkilileri ve sektör temsilcileri katıldı.

 Elmas açılış konuşmasında sektörün eksiklerinin kapatılması doğrultusunda FCS-Fidan Consulting&Strategy ile beraber gerçekleştirdikleri bu seminerin oldukça önemli olduğunu söyledi, katılım gösteren sektör temsilcilerine teşekkür etti.

 FCS-Fidan Consulting&Strategy Yönetim Danışmanı Bülent Fidan tarafından yapılan sunumda Ekonomi Bakanlığı Destekleri; Genel Destek Programı, AR-GE İnovasyon ve Endüstriyel Uygulama Destek Programı, İşbirliği-Güç Birliği Destek Programı, KOBİGEL-KOBİ Gelişim Destek Programı, Girişimcilik Destek Programı, Tematik Proje Destek Programı, Gelişen İşletmeler Piyasası KOBİ Destek Programı ve Uluslararası Kuluçka Merkezi ve Hızlandırıcı Destek Programları hakkında kapsamlı bilgiler verildi.

 Seminer sonunda sektör temsilcilerinin yoğun ve ilgili soruları Fidan tarafından yanıtlandı. Seminere sektör temsilcilerinin yoğun ilgisi dikkat çekti. Seminer katılımcılarını dağıtılan ankette bundan sonra yapılacak eğitim semineri konuları hakkında görüşlerine başvuruldu.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)