Türkiye tekstil ve modasının 30 yıllık deneyimli markası Gizia’nın, Türkiye’de bir ilke imza atarak hayata geçirdiği, multibrand konsept mağazası Gizia Gate, tasarımcılarının katılımıyla verilen davetle açıldı. Davete tasarımcıların yanısıra mağazanın tasarımcılarla tanıtım fotoğraflarını çeken Nihat Odabaşı, Gizia Gate’e kreatif direktör olarak danışmanlık yapan Ceyda Balaban ve mağazanın mimarı Arif Özden de hazır bulundu. Türk modasının merakla beklenen multibrand konsept mağazası Gizia Gate, Türkiye modasına yön veren 32 tasarımcının koleksiyonlarını ilk kez aynı çatı altında buluşturuyor. Gizia Gate, Abdi İpekçi Caddesi’ndeki 1500 m2’lik 2 katlı mağazasında, Türk moda tasarımcılarının özel koleksiyonlarını uluslararası mağazacılık standartlarında satışa sunuyor.

 Kutlu: Amacımız köprü olmak

 Gizia Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kutlu; “Türk tasarımcılarını vitrine çıkaran bir proje olan Gizia Gate Türk modasına ve tasarımcılarına büyük bir kapı araladı. Misyonumuz; Türk tasarımcısı ile tüketiciler arasında bir köprü olmak” dedi.


 Modanın devleri bir arada

 Gizia Gate’ de koleksiyonları satışa sunulan tasarımcılar;Arzu Kaprol, Aslı Filinta, Bahar Korçan, Belma Özdemir, Cenan Abas, Deniz Berdan, Ela Köseoğlu, Erkan Demiroğlu, Evren Kayar, Gamze Saraçoğlu, Gökay Gündoğdu - T.A.G.G, Gülçin Çengel, Mehry Mu - Güneş Mutlu, Hande Kasapoğlu, Hakan Urfalıoğlu, Hakan Yıldırım, Lug Von Siga – Gül Ağış, Maid In Love – Hande Çokrak, Mehtap Elaidi, Niyo Çanta – Niyazi Erdoğan, Özgür Masur, Özlem Ahıakın, Özlem Kaya, Boulevard Osman -Sedef Çalarkan, Seden Kışlalı, Simay Bülbül, Tuğba Ergin, Tuvana Büyükçınar Demir, Yael Morel, Nilgün Karagözoğlu-Different Diffusion, Beyza Dalbaşar-Generation Why  ve Zeynep Tosun’un koleksiyonları Gizia Gate’de tüketicilerle buluşuyor. Mağazada Gizia ve 4G Gizia markalarının koleksiyonları da yer alıyor.

 Gizia Gate moda tutkunlarını tasarımcılarla buluştururken yıl boyunca düzenleyeceği özel sanat ve moda etkinlikleri ile de farklı deneyimler sunacak.

 Gizia Gate Adres; Abdi İpekçi Cd. No:19 Nişantaşı – Şişli / İstanbul
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)