OTİAD Başkanı İlker Karataş ve beraberindeki heyet, Şişli Emniyet Müdürü Melih Ekici’yi ziyaret etti. Başkan Karataş, Şişli İlçesi'nde görevli emniyet mensuplarının tüm çalışmalarını takdirle karşıladığını ifade ederek başladı sözlerine ve Şişli Emniyet Müdürlüğü’nü her zaman OTİAD’ın yanında gördüklerini belirtti. Başkan Karataş OTİAD üyesi dış ticaret firmalarının araçlarının belli saatlerde yük almak için Osmanbey’e geldiklerinde, sokakların tek araç geçişine izin vermesi dolayısıyla, yaşan sorunlar soncunda trafik cezalarıyla yüzyüze kaldığını belirterek, “Maalesef Osmanbey sokakları iki aracın geçişine izin vermiyor. Bu da yük indirme-bindirme esnasında trafik oluşmasına sebep veriyor. Trafik polislerimiz de bu durumda trafiği engellemekten dolayı ceza kesme yoluna gidiyorlar” diyerek sorunu dile getirdi. 

   Emniyet'in köklü bir teşkilat olduğunu belirten Emniyet Müdürü Ekici ise, her zaman OTİAD’ın yanında olmaya devam edeceklerini; esnafın rahat, güvenli bir ortamda çalışmalarını yürütmesi için ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini söyledi. Ekici, dış ticaret firmalarının sorunlarını da çözmek için gereğinin yapılacağını ifade etti. Emniyet Müdürü Melih Ekici, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,  OTİAD’a teşekkür etti. Osmanbey’de yaşanan diğer sorunların da görüşüldüğü ziyarette, Osmanbey esnafının şikayetleri paylaşılarak çözüme kavuşması konusunda görüş birliğine varıldı.

   Yaklaşık bir saat süren ziyarete Başkan Karataş’ın yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri Tahir Duman, Mustafa Sürmegöz, Sinan Gümüş, Genel Sekreter Sami Kurt ve Üye ilişkiler Sorumlusu Sibel Polat Savaş hazır bulundu.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)