D&F Institute Yönetim Pazarlama Satış & Eğitim Danışmanlık Organizasyon Şirketi eğitmenlerinden Fırat Çapkın, Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği (OTİAD) eğitim faaliyetleri kapsamında OTİAD Konferans Salonunda “İletişim Becerileri” semineri gerçekleştirdi. Çapkın’ın verdiği seminerde, iletişim, iletişim araçları ve yöntemleri, dikkat edilmesi gereken temel noktalar ele alındı.

 Günümüzde iş hayatında karşılaştığımız kişileri hızlı algılamak, anlamak ve durumsal olarak en doğru iletişim araçlarını seçerek, iletişim kurma becerilerini kullanmamız gereken bir dönemde yaşadığımızı ifade eden Çapkın, insan psikolojisinin de işin içine dahil olması ile beraber, hem olumlu tutum sergilemek, hem de karşımızdaki kişi ile profesyonel iletişim kurumanın kaçınılmaz hale geldiğini vurguladı. Seminerde katılımcıların işlerini kolaylaştıracak pratik iletişim taktikleri, özel hazırlanmış iletişim senaryoları üzerinde duruldu. 

 Fırat Çapkın, şirketlerde iletişimde yaşanan aksaklıkların şirketlere zarar verdiğini belirterek, en büyük problemin sabırsız olmamızdan ve dinlemeyi bilmememizden kaynaklandığını ifade etti. Çapkın, “İletişimin iki ana damarı vardır. Bunlardan birincisi dinlemek ikincisi ise doğru anlamak” diye konuştu.

 Seminer sonunda katılımcılarla hatıra fotoğrafı çekildi, önümüzdeki hafta tamamlanacak olan seminerin sonunda katılım sertifikaları da verilecek.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)