İSMEK (İBB Sanat ve Mesleki Eğitim Kurumları), İstanbul’luların kişisel birikimlerini yükseltmek, mesleki ve sanatsal bilgilerini geliştirmek, kent kültürü ve metropolde yaşama konusunda donanımlarını artırmak, pasif tüketici olmaktan çıkıp aktif üretici olmalarına yardımcı olmak, gelir elde etmelerine katkıda bulunmak, istihdam edilebilirliklerini artırmak v.b. amaçlarla İBB tarafından örgün eğitimi tamamlayıcı bir yaygın eğitim organizasyonu olarak; kendilerinden gelen talep doğrultusunda; özellikle moda, tasarım, modelist ve stilist mesleklerindeki kursiyerlerine Osmanbey piyasasında staj ve istihdam sağlamaya yönelik işbirliği imkanlarının istişare edilmesi amacıyla ilgililer OTİAD’da biraraya gelmişlerdir.

 Toplantıya OTİAD Yönetim Kurulu Başkanı İlker Karataş Genel Sekreter Sami Kurt, Arge Sorumlusu Zuhal Güden ile İSMEK Modelistlik Zümre Başkanı Mesude Süreyya Barutçuoğlu iştirak etmişlerdir.

 Oldukça samimi ve verimli bir şekilde geçen toplantı sonucunda taraflar Şubat ayının 2.yarısından sonra detay konuları tekrar ele almak üzere İSMEK’in Mecidiyeköy’deki merkezinde tekrar biraraya gelmek üzere mutabık kalmışlardır.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)