OTİAD Başkanı İlker Karataş, Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Uğur Gazi Yorgun’u makamında ziyaret etti. Başkan Yardımcısı Yorgun, Osmanbey’in kaldırım ve sokaklarının yeniden düzenlenerek Osmanbey’e yakışır hale getirileceğini söyledi.

 OTİAD Başkanı İlker Karataş Şişli Belediye Başkan Yardımcıları Uğur Gazi Yorgun ve Halil Özer’i makamında ziyaret etti. Özellikle Osmanbey’in güncel sorunları ve güncel gelişmelerin değerlendirildiği ziyarette, görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan Yardımcısı Uğur Gazi Yorgun Meşrutiyet Mahallesi’nin sokak ve kaldırımlarının yeniden düzenlenmesi için çalışma başlattıklarını ve bunu en kısa zamanda sonuçlandıracaklarını söyledi. Yorgun OTİAD ile işbirliği içinde olacaklarını, özellikle esnafın memnuniyeti için OTİAD’ın görüşünün kendileri için önemli olduğunu söyledi. Başkan İlker Karataş da konu ile ilgili yakın işbirliğinden dolayı teşekkürlerini ifade etti ve konuyu ayrıntılı görüşmek üzere Başkan Yardımcısı Yorgun’u OTİAD’a Yönetim Kurulu Toplantısına davet etti.

 Daha sonra Başkan Yardımcısı Halil Özer’in makamına geçen Başkan İlker Karataş ve beraberindeki Başkan Yardımcısı Nevzat Ataman, Genel Sekreter Sami Kurt Özer ile de OTİAD’ın kapanma süreci ve sonrasındaki gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulundu. Şişli Belediyesi’nin OTİAD için talep ettiği ruhsat başvurusunda bulunma isteği ile ilgili de bilgi verildi, gerekli incelemelerin yapılarak en kısa zamanda konunun sonuçlandırılması konusunda görüş birliğine varıldı.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)