Şişli Belediyesi İmar ve Şehircilikten Sorumlu Başkan Yardımcısı Cemil Candaş (52) için Şişli Belediyesi binası önünde tören düzenlendi.İmar ve Şehircilikten Sorumlu Başkan Yardımcısı Cemil Candaş (52) Şişli Belediye binasında uğradığı silahlı saldırı sonucu yapılan tüm müdahalelere rağmen kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti.

 18 Temmuz Pazartesi günü uğradığı hain bir saldırı sonucu ağır yaralanan Şişli Belediyesi İmar ve Şehircilikten Sorumlu Başkan Yardımcısı Cemil Candaş (52), tüm müdahalelere rağmen 19 Temmuz Salı günü hayatını kaybetmişti. Cemil Candaş için 20 Temmuz Çarşamba günü saat 16.30’da Şişli Belediyesi Başkanlık Binası önünde ailesi, Şişli Belediyesi çalışanları ve sevenlerinin katılımı ile bir tören gerçekleştirildi. Törene katılan OTİAD Başkanı İlker Karataş da Başkan Hayri İnönü’ye başsağlığında bulundu.

 Törenin ardından defnedilmek üzere memleketi Trabzon’a yola çıkan Cemil Candaş’ın naşı; Trabzon’un Beşikdüzü ilçesinde 21 Temmuz Perşembe günü ikindi namazına müteakip toprağa verilecek.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)