Markalaşma yolunda emin adımlarla ilerleyen tekstil ve hazır giyim dünyasının en geniş tabanlı işadamı derneği OTİAD, sektörel komite ve hizmet komisyonlarıyla, Osmanbey’de faaliyet gösteren otel temsilcileriyle ilk defa bir araya geldi.

   Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği (OTİAD) Osmanbey’de faaliyet gösteren otelcilerle geniş katılımlı bir toplantı yaptı. OTİAD’ta gerçekleştirilen toplantıya otelcilerin ilgisi de yoğun oldu.

   Toplantıya Başkan İlker Karataş, OTİAD Turizm ve Gıdacılar Komitesi Başkanı Süleyman Artık, komite üyeleri ve otellerin temsilcileri katıldı. Başkan İlker Karataş’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda otel temsilcileri sıkıntılarını dile getirdi. Otelciler özellikle trafik, güvenlik, çevre temizliği, park sorunu gibi konularda şikâyetleri dile getirdi. 

   Başkan Karataş ise Osmanbey’de tüm sektörlerin rahatça faaliyetlerini sürdürmeleri için çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, OTİAD’ın sadece tekstil ve hazır giyim sektörünün değil tüm sektörlerin kendini ifade edebileceği, sorunlarını bu çatı altında çözüme kavuşturabileceği bir dernek olduğunu söyledi.

   Toplantıya katılan otel temsilcileri de sektörün sorunlarına yönelik hassasiyetinden ötürü OTİAD’a teşekkür etti. Otel temsilcileri ayrıca sektörel dayanışma mesajında da bulundu ve bundan böyle düzenli olarak bir araya gelme kararı alındı.
0 CommentsYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)