MHP Şişli İlçe Başkanı Bayram Gölcük ve beraberindeki heyet, Derneğimiz OTİAD’ı ziyaret etti. MHP heyetini Başkan İlker Karataş ve Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladı.

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Şişli İlçe Başkanı Bayram Gölcük, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği’ni (OTİAD) ziyaret etti.

  Ziyaretten ötürü MHP Şişli İlçe Teşkilatına teşekkür eden OTİAD Başkanı İlker Karataş, tüm siyasi partilere aynı mesafede bir dernek olduklarının mesajını verdi. OTİAD olarak kapılarının her kesime açık olduğunu ifade eden Karataş, OTİAD yönetimi ve üyelerinin Türkiye mozaiğini andırdığını belirterek, son zamanlarda yaşanan siyasi kutuplaşmadan dolayı toplumda yaşanan rahatsızlığı hatırlattı. OTİAD çalışmaları hakkında da bilgi veren Karataş, gelecek hafta gerçekleşecek olan Fashionist Fuar’ının ülke ekonomisine olan katkısını dile getirdi.

  İlçe Başkanı Bayram Gölcük de OTİAD’ın çalışmalarını yakından takip ettiklerini, bölgenin en güçlü sivil toplum kuruluşu olarak gördüklerini, bunun için tanışmak istediklerini ifade etti. Yaklaşık bir saat süren ziyaret sıcak bir sohbet ortamında gerçekleşti.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)