Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği’nin (OTİAD) üyelerine yönelik eğitim seminerleri devam ediyor.OTİAD eğitim faaliyetleri kapsamında üyelerine ve üye yöneticilerine yönelik düzenlemiş olduğu eğitim seminerlerine “İşletmelerde Stratejik Planlama, Bütçeleme ve Pratik Finansal Analiz Yöntemleri” konulu seminerle devam etti. Seminer Bu alanda uzman eğitimcilerden Bülent Başar tarafından verildi.

   Oldukça verimli geçtiği gözlenen seminerde Bülent Başar; “Bir işletmenin yönünü analiz edebilmek, finansal varlıkları içinde oluşan hareketlerden ve değişimlerden sonuçlar çıkartmak, bugünün işletme yönetimlerinde büyük önem kazanmıştır. Bu gün hayatımızdaki en temel gerçekliklerden birisi; ‘ölçemediğiniz şeyi yönetemeyeceğinizdir’ doğru bir işletme yönetiminden söz edebilmek için iş sonuçlarını nasıl ele alacağınız, bunları nasıl analiz edeceğiniz işletmenin bugünü ve geleceği açısından hayati önem taşımaktadır” sözleriyle seminer konusunu özetledi.

   OTİAD Yönetim Kurulu ve üyelerin ilgi gösterdiği eğitim; katılımcılara işletmenin iş sonuçlarının hangi basit verilere dayalı olarak ele alınabileceğini, bunların nasıl analiz edilebileceğini ve işletme stratejilerine nasıl dönüştürülebileceğini konusunda ipuçları ve yöntem kazandırma noktasında yol gösterici oldu.

   Seminer sonrasında katılımcılara Başkan İlker Karataş tarafından “Katılım Sertifikası” takdim edildi.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)