Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul Milletvekili adayları, seçim çalışmaları kapsamında Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği (OTİAD) ziyaret etti.

 MHP Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Celal Adan başkanlığındaki heyet OTİAD yönetimi ile bir araya geldi. MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, il ve şişli ilçe yönetimi ve İstanbul milletvekili adaylarının da eşlik ettiği heyet, OTİAD Başkanı İlker Karataş ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı. OTİAD çalışmaları ve Osmanbey pazarı hakkında bilgi veren Başkan İlker Karataş,  MHP milletvekili adaylarının yaptığı ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Karataş, “Yaklaşan seçimler öncesi MHP milletvekili adaylarının bizi ziyaretinden dolayı teşekkür ediyoruz, 7 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde kendilerine başarılar diliyoruz” dedi.

 MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan ziyarette yaptığı konuşmada şu görüşlere yer verdi: “Biz MHP olarak her zaman ülkemize hizmet edenlerin yanında olduk. Sizler de bu ülkeye işverenler olarak, KOBİLER olarak hizmet ediyorsunuz.  Bugün de OTİAD’ı ziyaret ettik ve çalışmaları hakkında bilgiler aldık, başkanımıza ve dernek yönetimine çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)