İstanbul Valisi Avni Mutlu, Osmanbey Tekstilci İş Adamları Derneği (OTİAD) ziyaret etti, Osmanbey sokaklarını dolaşarak esnafıyla sohbet etti.

OTİAD Başkanı Ali Ulvi Orhan ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan Vali Mutlu’ya ziyareti sırasında Şişli Kaymakamı Salih Işık ve Şişli İlçe Emniyet Müdürü Ünal Altıner de eşlik etti.
Osmanbey’in tekstil alanındaki yerinin ve derneğin faaliyetlerini içeren bir sunum yapan Başkan Orhan, Osmanbey’in hazır giyim alanındaki başarılarından söz etti. Vali Mutlu, İstanbul’un ve Osmanbey’in başlı başına birer marka olduğunu, bu markaları daha da güçlendirmek adına OTİAD’ın Osmanbey’e verdiği hizmetler için teşekkür etti.

Mutlu: “Fuara gelmeye çalışacağım”
5-7 Aralık tarihleri arasında, 6 bin metrekare alan üzerine, 85 katılımcı firma ile Uluslararası Fashionist Fuarı’nın tanıtımını ise OTİAD Fuar Komitesi Başkanı İlker Karataş gerçekleştirdi. Fuarı düzenleyecek olan OTİAD yönetimine şimdiden başarılar dileyen Mutlu, “Ümit ederim ki hedeflenen 150 milyon dolarlık çıtanın çok daha üzerine çıkarsınız. Uluslararası Fashionist Fuarını da ziyaret etmeyi arzu etmekteyim” dedi.
Vali Mutlu daha sonra OTİAD Başkanı Orhan ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Osmanbey esnafını dolaşarak sohbet etti, çalışmaları hakkında bilgi aldı.

0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)