OTİAD Başkanı Rıdvan Kandağ ve beraberindeki heyet İHKİB Başkanlığı görevine seçilen Mustafa Gültepe’yi makamında ziyaret ederek “hayırlı olsun” dileklerini iletti.

 İHKİB Başkanı Mustafa Gültepe, hayırlı olsun dileğinde bulunan OTİAD Başkanı Rıdvan Kandağ'a teşekkür etti. Başkan Rıdvan Kandağ ziyarette, yeni dönemde İHKİB tarafından hazırlanan çalışma programına ne tür katkı verebilecekleri hakkında görüşlerini dile getirdi. OTİAD’ın çalışma planı ve yeni yönetim hedeflerini anlatarak, “Sektörümüzün daha iyi yerlere gelmesi için var gücümüzle çalışarak hep beraber ülkenin kalkınmasına katkıda bulunmak istiyoruz” diye konuştu. OTİAD ve CNR Holding işbirliği ile düzenlenecek olan Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı FASHİONİST Fuarı hakkında da bilgi veren Başkan Kandağ, “4-6 Aralık 2018’de gerçekleştireceğimiz fuarımıza birliğimizin gereken desteği vereceğine inanıyoruz” dedi.

 Başkan Rıdvan Kandağ’ın İHKİB ziyaretinde, OTİAD Başkan Vekili Tamer Pala, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Ekmen, İbrahim Erdem, Hikmet Ünal, Berat Kayışkan, Nejdet Ayaydın ve Genel Sekreter Mertgün Elmas da eşlik etti.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)