Osmanbey Tekstilci İş İnsanları Derneği (OTİAD) her yıl gerçekleştirdiği “Geleneksel İftar Yemeği” programını bu yıl Osmanbey sokaklarına “Biz Biriz” şiarı ile taşıdı. İlkini 28 Mayıs Pazartesi günü Samanyolu Sokak’ta organize eden OTİAD iftar programına Samanyolu Sokakta faaliyet gösteren firmalar ve çalışanları büyük ilgi gösterdi. OTİAD sokak iftarlarına bugün Hacı Mansur Sokak’ta devam edecek…

 Osmanbey Tekstilci İş İnsanları Derneği (OTİAD) tarafından organize edilen ve geleneksel hale getirilmesi planlanan sokak iftarları programı Samanyolu sokakta büyük bir katılımla gerçekleşti.

 İftar’a, OTİAD Başkanı Rıdvan Kandağ, Yönetim Kurulu Üyeleri, sokakta faaliyet gösteren firma temsilcileri, çalışanları, STK temsilcileri ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı. İftar öncesi kısa bir konuşma yapan OTİAD Başkanı Rıdvan Kandağ, sokak iftarlarının asıl amacının birlik ve beraberlik içerisinde Ramazanı geçirmek olduğunu söyledi. Osmanbey ve sektörün geleceği için hep dayanışma içinde ve birlik içerisinde olunması gerektiğini vurgulayan Kandağ, “Bu güzel atmosferi görünce yapmış olduğumuz işin ne kadar doğru olduğunu anlıyoruz. OTİAD’ın bayraklaştırdığı ‘biz biriz’ sözü bugün burada hayat bulmuş oluyor. Çünkü ‘biz biriz’ aynı zamanda sevginin, paylaşmanın ve bir arada olmanın da ifadesi olduğunu Osmanbey’in sesi olarak sokaklarımızda her kese duyurmak istiyoruz. Bugün bu mutluluğu Samanyolu’nda önümüzdeki günlerde diğer sokaklarımızda yaşayacağız” dedi.

 OTİAD İftarları 29 Mayıs Salı günü Hacı Mansur Sokak’ta, 4 Haziran Pazartesi günü Şair Nigar Sokak’ta ve son sokak iftarı ise 5 Haziran Salı günü Şafak Sokak’ta gerçekleşecek.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)