OTİAD Başkanı İlker Karataş ve beraberindeki heyet, Şişli Emniyet Müdürlüğüne atanan Murat Turhan’ı makamında ziyaret etti. Başkan Karataş, emniyet mensuplarının çalışmalarını takdirle karşıladıklarını ifade ederek Turhan’a yeni görevinde başarılar dileyerek yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulundu. Başkan Karataş OTİAD ve Osmanbey hakkında bilgi verdi; bölgenin güncel sorunlarını anlattı.

 Emniyet Müdürü Murat Turhan ise, her zaman vatandaşın huzuru için görevlerinin başında bulunduklarını belirterek; esnafın rahat, güvenli bir ortamda çalışmalarını yürütmesi için ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini söyledi. Emniyet Müdürü Turhan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,  OTİAD’a teşekkür etti. Osmanbey’de yaşanan diğer sorunların da görüşüldüğü ziyarette, Osmanbey esnafının şikayetleri paylaşılarak çözüme kavuşması konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

 Başkan Karataş’ın yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri Tamer Pala, Nevzat Ataman, Ekrem Karakaya, Rıdvan Kandağ ve Genel Sekreter Sami Kurt ziyarette hazır bulundu.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)