OTİAD’tan İTHİB’e “Hayırlı olsun” ziyareti…

Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği OTİAD, İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB) Başkanı İsmail Gülle’yi ziyaret ederek, seçimlerde güven tazeleyen İTHİB yönetimine başarılar diledi.

İTHİB yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak amacıyla ziyareti gerçekleştirdiklerini belirten OTİAD Başkanı İlker Karataş, İTHİB’in her zaman OTİAD’ın yanında yer aldığını hatırlatarak teşekkürlerini ifade etti. Karataş, “İTHİB bugüne kadar başarılı bir yönetim gösterdi bundan sonra da bu başarısını devam ettireceğine inanıyoruz. Özellikle geçen yıl gerçekleştirdiğimiz Fashionist Fuarımıza verdiğiniz destek için tekrar teşekkür ediyoruz. Bu yıl da İTHİB’i yanımızda görmekten sevinç duyacağız” diye konuştu.

İTHİB’in OTİAD’a desteği sürecek
İTHİB Başkanı İsmail Gülle de, OTİAD Başkanı İlker Karataş ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi, yeni işbaşına gelen OTİAD yönetimine başarılar diledi ve bundan sonra da desteklerinin süreceğini ifade etti.
Başkan Yardımcısı Kutbettin Ayyıldız, Yönetim Kurulu Üyeleri Hikmet Ünal, Bülent Bakan, Ahmet Tunçman, Sinan Gümüş, Oktay Demir, Kemal Kartal ve Genel Sekreter Sami Kurt, OTİAD Başkanı İlker Karataş’tan oluşan OTİAD heyetinin ziyaretinde; İTHİB Yönetim Kurulu hazır bulundu.
Ziyaret sonunda İTHİB Başkanı Gülle, Başkan Karataş’a ziyaretin anısına işlemeli bir tabak sundu ve OTİAD’a başarılar diledi.

0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)