Osmanbey’in ileri gelen tekstilcilerinden OTİAD Eski Yönetim Kurulu Üyesi Nevzat Gümüş’ün hizmete açtığı Carina Park Suites Otel OTİAD Yönetim Kurulu Başkanı İlker Karataş ve Yönetim Kurulu Üyeleri “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. Otelin sahibi Nevzat Gümüş tarafından karşılanan OTİAD Heyeti, odaları gezerek otel hakkında bilgi aldı.

  İstanbul’un merkezinde, Nişantaşı’nda, lüks ve konfor arayan, yeni bir misafir ağırlama anlayışı geliştirdiklerini ifade eden Gümüş, “Carina Park Suites ile kendini evinde hissetmek isteyen misafirlerimiz için, business amaçlı kullanılabilecek, yüksek donanımlı, butik bir hizmet anlayışını öngördüklerini” söyledi.

  Otel sahibi Gümüş OTİAD heyetine;“Maksimum konfor tutkunu müşterileriniz için özenle dizayn edilen 30 suit odayı tercihlerine sunuyoruz... Özel tasarımlı yatak oda ve oturma gruplu salondan oluşan 'suit'lerde kendilerini evlerinde olduğu kadar rahat hissedecekler” diye konuştu.

  Konforlu yaşama, modern bir yaklaşım

  Nişantaşı’nın kültürel zenginliğini ve lüks yaşamı barındıran Carina Park Suites, Anadolu misafirperverliğini konforla birleştirerek, misafirleri için her detayıyla kendilerini evlerinde gibi hissettiriyor. Modern mimari konsept ile ele alınan Carina Park Suites’te yer alan 30 suite odanın tamamı, farklı taleplere cevap verebilecek suite otel anlayışıyla, ergonomik bir içmimari yaklaşımla tasarlanmış.

  Alışverişin kalbindesiniz….

  Carina Park Suites, Nişantaşı'nda Kevser Sokak’ta her gün binlerce kişinin ziyaret ettiği moda merkezi Osmanbey’in yanı başında. İstanbul’un en önemli merkezleri Taksim, Mecidiyeköy, Beşiktaş ve Bomonti’nin merkezinde yer alıyor. İstanbul’un tarihi mekânlarına yakın olduğu gibi, Anadolu Yakası ve Atatürk Havaalanı’na da ulaşım kolaylığı sağlayan Metroya 5 dakika mesafede yer alıyor.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)