Kargo, Lojistik şirketleri arasında önemli bir konuma sahip olan Taha Kargo yeni şubesini Osmanbey’de açtı. Açılış onuruna Yıldız Korusu Çadır Köşkü’nde müşterileriyle bir araya gelen Taha Kargo gecesinde açılış konuşmasını OTİAD Başkanı İlker Karataş yaptı.

1998 yılından beri müşteri memnuniyetini ilke edinen Taha Kargo Osmanbey’de. Yıldız Korusu Çadır Köşkü’nde gerçekleşen Osmanbey Şube açılış yemeğinde müşterileriyle bir araya gelen gecede konuşan Taha Kargo Yönetim Kurulu Başkanı Emin Taha; “Öncelikle Osmanbey’e bu kadar gecikmeli geldiğimiz için Osmanbeylilerden özür diliyorum. Hızla büyüyen Taha Kargo yeni şubesini de açarak Osmanbey’de bulunan müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacı ile çalışmalarına başlamıştır. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda yeni şubemizi açtık. Hem şirketimiz için hem de müşterilerimiz için hayırlı olmasını temenni ederim” diyerek sözlerini tamamladı.

Karataş: “Taha Kargo’nun çalışmalarını değerli buluyoruz”
Gecede konuşan OTİAD Başkanı İlker Karataş Osmanbey’in sektördeki önemine değindi ve Taha Kargo’ya başarılar diledi. Karataş; “İnanıyorum ki Taha Grup ve diğer dış ticaret firmalarımızın gayretiyle Osmanbey firmalarımız ihracat potansiyelini daha da artıracak ve Osmanbey’in adını dünyanın diğer pazarlarına da duyuracaklardır. Taha Grup’un Sahip olduğu hizmet kalitesi anlayışı ile önümüzdeki dönemlerde sadece Irak’ta değil, birçok ülkede öne çıkan firmalar arasında yerini alacağına inanıyorum. Biz Osmanbey, dolayısıyla OTİAD olarak Taha Grup’un Osmanbey’de şube açmış olmasını ve ayrıca derneğimize üye olmuş olmasını değerli buluyoruz” dedi.

Açılış yemeğinde OTİAD Yönetim Kurulu Başkanı İlker Karataş’ın yanı sıra OTİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Oktay Demir, Sinan Gümüş, LASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Giyasettin Eyyüpkoca, Dosso Dossi Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan ve sektör temsilcileri katıldı.

Irak’ta çok güçlü

Uzun yıllar sektördeki tecrübe ve deneyimlerini faaliyete geçirmek üzere Laleli’de Taha Kargo’nun temellerini atan Emin Taha, şirketi şimdiki yeri olan Beyazıt’ta hizmete sundu. Kurulduğu yıllarda İstanbul’da, Irak’a kargo, parsiyel taşımacılık yapan ilk ve tek firma olan Taha Kargo, sektöre sonradan giren firmalara öncülük etti. Taha Kargo başta Irak olmak üzere tüm dünya ülkelerine, resmi mevzuat ve hükümler çerçevesinde, kanun ve yönetmeliklerce kısıtlanmamış her türlü ticari mahiyete sahip mal ve eşyanın nakliyesini yapıp ihracatını gerçekleştiriyor.

0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)