Fashionist Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı, Ezra+Tuba Çetin'in ‘Giyilebilir Teknoloji’ konseptli gala defilesiyle start aldı.

  Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı ile İstanbul Kongre Merkezi'nde 21-23 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek FASHIONİST Fuarı, Ezra+Tuba Çetin'in ‘Giyilebilir Teknoloji’ konseptli gala defilesiyle yapıldı. 

  Dünyaca ünlü Türk tasarım markası Ezra+Tuba, modanın zarafetini teknolojiyle birleştirdikleri koleksiyonlarını ilk kez podyuma taşıdı. OTİAD Yönetim Kurulu Başkanı İlker Karataş ve Yöntim Kurulu Üyeleri ile Patika Fuarcılık ev sahipliğinde gerçekleşen Fashionist Fuarı’nın gala gecesine tekstil ve hazır giyim dünyasının yanı sıra magazin ve cemiyet hayatından pek çok ünlü isim de katıldı. 


  Artık çipli giysilerimiz olacak!

  Intel'in laboratuarlarında hazırlanan ve içlerine yerleştirilen çipler sayesinde ışığa ve karanlığa duyarlı kıyafetler podyumdaydı. İlginç tasarımların ilk kez sergilendiği defileye Sertap Erner, Gonca Vuslateri, Başak Sayan, Zeynep Mansur ve Eşi, Sibel Tüzün, Birce Akalay ve daha pek çok ünlü isim katıldı.

  Gecenin sürprizi ise çiplere yerleştirilen yazılımlar sayesinde elbisenin üzerindeki kelebeklerin bir anda hareketlenip uçmasıydı. Büyük alkış alan 'giyilebilir teknoloji’yi moda severlerle buluşturan defilenin finalinde ise tasarımcılar Ezra ve Tuba Çetin podyuma çıkarak katılımcılara teşekkür etti.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)