Sektörün görüşlerini “Ortak Akıl Toplantıları” çerçevesinde buluşturan İTHİB, OTİAD işbirliğinde Osmanbey’den sektör temsilcileriyle 20 Aralık’ta kahvaltıda bir araya geldi. İTHİB başkanı İsmail Gülle ve OTİAD Başkanı İlker Karataş öncülüğünde düzenlenen toplantıda, sektörü yakından ilgilendiren konular tüm yönleri ile ele alındı.

   The Sofa Otel’de İTHİB Yönetim Kurulu Üyeleri, OTİAD Yönetim Kurulu Üyeleri ve Osmanbey’li tekstilcilerin katılımıyla gerçekleşen “Ortak Akıl Toplantıları”nın 6.’sı sektörden yoğun ilgi gördü. OTİAD Eski Başkanlarından Hüseyin Tanciğer, Gaffar Koca, Ali Ulvi Orhan ve Sektörün duayenlerinden Aykut Hamzagil gibi Osmanbey’in ileri gelenlerinin yer aldığı isimlerin yanı sıra Osmanbey’in öncü firmalarını bir araya getiren buluşma, sektörün sorunlarını görüşme fırsattı yarattı.  İTHİB Başkanı İsmail Gülle ve OTİAD Başkanı İlker Karataş öncülüğünde gerçekleşen toplantıda özellikle Rusya’daki gelişmeler, çevre ülkelerdeki sorunlar ve sektörün geleceği masaya yatırıldı. Çözüm yolları üzerinde istişarelerde bulunuldu.

   Buluşma sonrasında Başkan İlker Karataş tarafından, İTHİB Başkanı İsmail Gülle’ye Osmanlı motifleri ile bezinmiş seramik bir eser takdim etti.

   Hatıra fotoğrafı sonrasında OTİAD Yönetim Kurulu Üyeleri ve Osmanbey’li tekstilciler aynı mekanda bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)