OTİAD YÖNETİM KURULU

“ORTAK AKIL TOPLANTISI”

GERÇEKLEŞTİRDİ

  Görev döneminin son bir yılına yönelik olarak; Osmanbey’in ticari hayatına yönelik konjonktürel süreci de göz önünde bulundurularak OTİAD Yönetim Kurulu olarak amaç ve hedeflerini gözden geçirmek ve revize etmek amaçlı olarak bir “ortak akıl toplantısı” gerçekleştirdi.

  Anadolu yakasının en güzel yerlerinden biri olan Ömerli yakınlarındaki riva deresi üzerinde kurulu olan Village Park Resort’da sessiz ve sakin bir ortamda gerçekleştirilen toplantıda çok verimli sonuçlar alındı.

  Söz konusu toplantıda;
  • Çalışma komiteleri ve üyeleri yeniden şekillendirildi, bazıları lağvedildi bazı yeni komiteler ilave edildi. Görev tanımlarına açıklık getirildi.
  • Konjonktürel olarak; ticaret şeklinde değişiklikler baş göstermeye başlayan Osmanbey’de ses getirecek ve ticaret hayatına renk getirecek bir etkinlik gerçekleştirilmesi için Yönetim Kurulunun içinden ve gerekirse üyelerimiz arasından bir “Osmanbey Etkinlik Komitesi” oluşturularak en kısa zamanda ve ciddi bir şekilde çalışmalara başlaması kararlaştırıldı. OTİAD Yönetim Kurulu üyeleri bu ortak akıl arama toplantısının oluşan tüm masraflarını kendilerince karşılamışlardır.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)