Ezrah markasıyla kadın giyiminin önde gelen tasarımcılarından Esra Baş, kişiye özel dikimlerini Nişantaşı’nın ünlü caddesi Abdi İpekçi’ye taşıdı.

 Kadın giyiminin önde gelen tasarımcılarından Esra Baş “Ezrah” markası ile Nişantaşı’nda. Akşam elbiseleri, balo, kokteyl, düğün gibi özel zamanlar için kıyafetler hazırlayan Esra Baş, Abdi İpekçi Caddesi'nde açtığı mağazasıyla sadece ısmarlama değil, artık tüketicinin anında ulaşabileceği ve ‘couture’ için özel olarak hazırladığı tasarımlarını müşterileriyle buluşturuyor. Seçkin isimleri giydiren modacı, şıklığına ve giyimine özen gösteren modaseverlere yenilikler sunuyor. OTİAD Başkanı İlker Karataş ve Genel Sekreter Mertgün Elmas’ın da hazır bulunduğu açılışa cemiyet dünyasından çok sayıda isim katıldı.

 En kaliteli stilleri üretmek için tüm tasarımlarında kaliteli malzemeler, kumaşlar ve detaylar kullanan Ezrah Couture'un tasarım ekibi, zarafeti kusursuz bir şekilde kadınların özel günlerine formüle ediyor. Koleksiyonunda, her yaştan bayanların kendine uygun bulabileceği tasarımlar barındıran Ezrah, yılların tasarım tecrübesi ve modaya uygun birbirinden şık tasarımlarla özel günlerinize zarafet katıyor. Açılışta ürünlerin sunulduğu özel bir defile de  gerçekleştirildi.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)