Derneğimiz Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği OTİAD’ın yönetim kurulu, derneğin kuruluşunun 18. yıl dönümü dolayısıyla pasta kesti.

 Yönetim Kurulu toplantısında gerçekleştirilen pasta kesimine Dernek başkanı İlker Karataş, Kurucu Başkan Hüseyin Tanciğer ve yönetim kurulu üyeleri ve dernek çalışanları katıldı. Pasta kesiminin ardından açıklamada bulunan OTİAD Başkanı İlker Karataş, 18. yılda mutlu ve gururlu olduklarını belirterek; bugüne kadar emeği geçen dernek başkanlarına, yönetim kurulu üyelerine ve üyelere teşekkür etti.  Karataş, “1999 yılında kurulan derneğimiz bugün 18. yılına kutluyor, sektörün önde gelen kurumlarından biri olan OTİAD’ın daha da büyüyerek yoluna devam edeceğine olan inancımız tamdır. OTİAD bugün 18 yaşına girdi. İnşallah sektörümüzle birlikte daha nice seneler OTİAD’a, dolayısıyla sektörümüze hizmet etmeye devam edeceğiz. Bugün yönetim kurulumuz ile birlikte Kurucu Başkanımız Hüseyin Tanciğer’in de teşrifi ile 18. yıl pastamızı kestik, nice 18. yıllara diyorum" dedi.

 18.yıl pasta kesme töreni, yönetim kurulu ve çalışanlar birlikte hatıra fotoğrafı çektikten sonra; Yönetim Kurulu toplantısı haftalık olağan gündemi ile devam etti.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)