Kıyafetten kozmetiğe, hediyelik eşyadan şekerlemeye kadar vatandaşların tüm ihtiyaçlarını özel indirimli fiyatla karşılama imkânı bulacağı “Bayram Alışveriş Günleri” CNR Expo Yeşilköy’de başladı.

 10 bin metrekarelik alanda ve farklı sektörlerden 200 markanın katılımıyla düzenlenen organizasyonda, tüketicilere outlet fiyatlarının altında alışveriş yapma fırsatı sunuluyor. Ziyaretçilerin 50 liralık tişörtü 5 liraya, 200 liralık çantayı 40 liraya satın alabileceği organizasyonda, iftardan sonra da alışveriş imkânı sağlanıyor.


 Tahir Duman: Stokları eritmek için doğru adres!

 Ellerinde bulunan stokları tüketmek için bu tür etkinliklerin “fırsat” olduğunu ifade eden Osmanbey Tekstil İşadamları Derneği (OTİAD) Yönetim Kurulu Üyesi Tahir Duman; Etrucci markasıyla stant açtığı etkinliğe ilişkin şunları söyledi, “Elimizde bulunan stokları burada çok rahat tükettiğimiz belirtmek istiyorum. Güzel iş yapacağımıza inanıyordum ve bunu düşünerek ilk sözleşme imzalayan firmalardan bir tanesiyim. Kurban Bayramı’nda da aynı şekilde bir etkinlik yapılacak, ben tüm firmalara katılmalarını tavsiye ediyorum. Çünkü ne kadar çok firma ve farklı ürün grubu olursa o kadar müşteri sirkülasyonu olacaktır. Stokları tüketmek için doğru bir adres olduğunu söyleyebilirim. Bayrama daha bir hafta var iyi iş yapıyoruz, güzel satış oluyor…” 

 Arife gününe kadar açık!

 Tüketicilerin bayram alışverişlerini tek çatı altında yapabilmeleri ve her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri amacıyla organize edilen "Bayram Alışveriş Günleri", 16 Temmuz’a kadar ziyarete açık olacak. Ziyaretçiler, söz konusu tarihe kadar 12.00-23.00 saatleri arasında alışveriş yapabilecek.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)