İstanbul’a alışveriş yapmaya gelen alıcıların Osmanbey’e kolay ulaşımını sağlamaya yönelik hazırlanan “Osmanbey Harita” 20 bin adet basılarak, ‘Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Geliş ve İç Hatlar Geliş’ başta olmak üzere birçok noktada dağıtımına başlandı.

 Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği (OTİAD) Osmanbey’e kazandırmaya devam ediyor. Geniş hedef portföyü ve etkili geri dönüşümüyle Osmanbey’in en etkin ve en yenimecrasını Osmanbeylilerin hizmetine sunan OTİAD, Osmanbey’in hazır giyim alanındaki marka gücünü,Osmanbey Haritaile tüm dünyaya ulaştırıyor. Osmanbey’de faaliyet gösteren firmaların tanıtımlarınada yer verilen Osmanbey Harita ile yurtdışından gelen misafirlerin İstanbul’da ve Osmanbey’de kolay ulaşım sağlaması hedefliyor. İstanbul’un her noktasından Osmanbey’eulaşımın ve geçiş hatlarının gösterildiği haritadan 20 bin adet basılarak, yüze yakın noktada dağıtımına başlanmıştır.

 Osmanbey Harita nerelerde dağıtılıyor?

 Osmanbey Harita, Türkiye’ye alışverişe gelen yabancı müşterilerin İstanbul,Osmanbey’e kolayca gelmelerini sağlayacak olan bir ulaşım haritası olarak planlandı. Osmanbey Haritanın, dağıtım faaliyetleri kapsamında; Osmanbey, Laleli, Merter ve Bayrampaşa başta olmak üzere İstanbul Atatürk Havalimanı içerisinde, bagaj çıkış alanlarında, pasaport kontrol alanlarında ve Dış Ticaret firmaları aracılığıylaonlarca noktasında dağıtılıyor. Farklı temada hazırlanan tanıtım haritasında, İstanbul’a alışveriş için gelen alıcıların İstanbul’da kolayca seyahat etmelerini sağlamayı hedefliyor.

 Günde 500 kişiden fazlası hedeflenmektedir!

 Sosyal medya mecralarında da tanıtılmaya başlanan Osmanbey Haritanınözellikle yurtdışındaki hedef kitleye maksimum ulaşım sağlaması planlanıyor. Osmanbey Harita’nın “Atatürk Havalimanı Dış Hatlar ve İç Hatlar-Geliş terminallerinde günde yaklaşık 500 kişiye ulaşması öngörülüyor.

 Küresel tanıtım çalışmalarının gittikçe önem kazandığı günümüz piyasasında, ticari güven ve imaj açısından önem teşkil eden Osmanbey Haritanın, reklam veren firmalar için de ayrı bir prestijunsuru olduğuna inanılmaktadır.
0 CommentsYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)