İçgiyim, çorap, ev ve plaj giysileri, yan sanayi ve aksesuarları gibi farklı kategorilerde ürünlerin sergilendiği, göz alıcı defilelerle renklenen İFEXPO 2015, 12. Uluslararası İstanbul İçgiyim, Çorap Fuarı 5 Şubat’ta açıldı.

 Tüyap tarafından Türkiye Moda ve Hazır Giyim Federasyonu (TMHGF) şemsiyesi altında; Çorap Sanayicileri Derneği (ÇSD), Tüm İç Giyim Sanayicileri Derneği (TİGSAD), Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği (DETGİS), Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD), Konfeksiyon Yan Sanayicileri Derneği (KYSD), İstanbul Nakış Sanayicileri Derneği (İNSAD) ve İzmir Nakış Sanayicileri Derneği (İNDER) işbirliği ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, İstanbul’da gerçekleştirilen İFEXPO 2015, 203 firma ve firma temsilciliğini ağırlıyor.

 İHKİB Başkanı Hikmet Tanrıverdi, İTHİB Başkanı İsmail Gülle’nin de aralarında bulunduğu kalabalık bir katılımla açılışı gerçekleşen fuarda; yurtdışında olması nedeniyle bulunamayan Başkan İlker Karataş’ın yerine OTİAD’ı temsilen Yönetim Kurulu Üyeleri Uğur Murat Gültekin ve Sebahattin Günbeyi hazır bulundu.

 Texpo Eurasia ile eş zamanlı yapılıyor

 İFEXPO 12. Uluslararası İstanbul İçgiyim, Çorap Fuarı bu yıl Texpo Eurasia ve Uluslararası İstanbul İplik Fuarı ile eşzamanlı gerçekleştiriliyor. Fuarlarda 28 ülkeden 701 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile tekstil sektöründeki yılın en büyük buluşması düzenleniyor.

 İçgiyim ve çorap sektörlerinin lider firmalarının katılımı ile düzenlenen fuar, 7 Şubat’a kadar ziyaret edilebilecek.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)