3 Nisan 2018 tarihinde yapılacak İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB ) olağan genel kurulunda başkanlığa aday olan halihazırda İHKİB başkan yardımcısı da olan Mustafa Gültepe OTİAD’ın 31.01.2018 tarihli yönetim kurulu toplantısına konuk oldu.

 Toplantıya Osmanbey’den İHKİB yönetim kurulunda şu anda görevde olan İHKİB Başkan yardımcılarından Volkan Atik Yönetim kurulu üyesi Ö. Cüneyt Mutkan ve Denetim kurulu üyesi          M. Hikmet Ünal’da iştirak etti  . OTİAD yönetim kurulu üyelerinin büyük çoğunluğunda hazır bulunduğu toplantıda gelecek 4 yıllık yönetimde İHKİB’in muhtemel projeleri ile Osmanbey’in geleceğine yönelik yapılması gereken yatırım ve projeler anahatlarıyla istişare edildi ve bu hususlarda başarıya ulaşması için kurumsal olarak yapılacak iş birlikleri masaya yatırıldı.

 Sonuçta Nisan ayında yapılacak İHKİB seçimli olağan genel kurulda OTİAD ve Osmanbey olarak Mustafa Gültepe ve ekibinin desteklenmesi konusunda karşılıklı olarak mutabakata varıldı ve çalışmalara hemen başlanılması kararlaştırıldı.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)