Anadolu Bil Meslek Yüksekokulu Moda Tasarım Programı Çorap Sanayicileri Derneği (ÇSD) işbirliği ile “Farkında mısın Dünya” 1. Çorap Desen Tasarım Final Yarışması 28 Mayıs 2016 Cumartesi Cemile Sultan Korusu’nda gerçekleşti. ÇSD kahvaltılı çorap tasarım yarışması ve ödül törenine İTO Başkanı İbrahim Çağlar, İSO Başkan Yardımcısı ve TİGSAD Başkanı İrfan Özhamaratlı, OTİAD Başkanı İlker Karataş, LASİD Başkanı Gıyaseddin Eyüpkoca ile sektör temsilcileri katıldı.

 ÇSD Başkanı Bülent İyikülah açılışta yaptığı konuşmada Üniversite ile işbirliğinin önemine değindi ve yarışmaların sektörü ileri noktalara taşıdığına vurgu yaptı.

 Birinciye 2 Bin Lira Para Ödülü
 Bu yıl birincisi düzenlenen ve 30 genç tasarımcının yarıştığı finalde, Göksu Şengeçer birinciliğe değer görülürken Nilgün Şimşek ikinci, Melike Meliha dönmez üçüncü oldu. Yarışmada birinciliği kazanan Göksu Şengeçer’e 2000 lira para ödülünün yanı sıra  bir de tablet hediye edildi. İkinci Nilgün Şimşek’e 1500 lira ve tablet, 3. Melike Meliha Dönmez’e 1000 lira ve bir tablet ödül verildi.

 "Farkında mısın Dünya" 1. Çorap Desen Tasarım Final Yarışması Finaline OTİAD’ı Başkan İlker Karataş’a Yönetim Kurulu Üyeleri Nevzat Ataman da eşlik etti.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)