İstanbul Ticaret Odası Başkanı Sn. Şekib Avdagiç ve Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Gıyasettin Eyyüpkoca’ nın başkanlığında tekstil sektörü temsilcilerinin katılımıyla sektörde yaşanan sorunların ortaya konularak çözüm önerilerinin gerçekleştirildiği ” Tekstil Sektörü Değerlendirme Toplantısına” Başkanımız Kemal Kartal katıldı.
İTO Yönetim Kurulu Başkanı Şekib Avdagiç’ e ve Yönetim Kurulu üyelerine nazik davetleri için teşekkür ederiz.
![](https://www.otiad.org.tr/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-23-at-22.10.24-1024x683.jpeg)
![](https://www.otiad.org.tr/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-23-at-22.10.26-1024x683.jpeg)
![](https://www.otiad.org.tr/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-23-at-22.10.25-1024x683.jpeg)
![](https://www.otiad.org.tr/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-23-at-22.10.24-1-1024x683.jpeg)
![](https://www.otiad.org.tr/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-23-at-22.10.23-1024x683.jpeg)