OTİAD Başkanı İlker Karataş, hazır giyim ihracatının öncü firmalarından ATK Tekstil A.Ş Direktörü Zafer Veral’ı makamında ziyaret etti. OTİAD’ın faaliyetleri hakkında bilgi veren Karataş, sektörün genel sorunları hakkında Veral ile görüş alışverişinde bulundu. Osmanbey’in hazır giyim ve tekstil alanındaki ihracat rakamları ve önümüzdeki döneme ilişkin beklentileri hakkında düşüncelerini paylaşan Karataş, 2016 yılının ilk üç ayda hazır giyimin 4 milyar 255 milyon dolarlık ihracat yaptığını hatırlatarak, OTİAD üyelerinin de bu rakamlardaki payının azımsanmayacak oranlarda olduğunu altını çizdi. Karataş, “Gururla söylemeliyim ki Çağlayan, Bomonti, Kağıthane bölgelerini de içine alan Osmanbey, sektörümüzün öncüsü olmayı başarmıştır. Bu başarıda kuşkusuz ATK Tekstil A.Ş.’nin de hatırı sayılır yeri vardır” diye konuştu. Görüşmede OTİAD’in projeleri hakkında da bilgi veren İlker Karataş, ATK Tekstil gibi öncü firmaların OTİAD çatısı altında görmek istediklerini belirtti.

 Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Zafer Veral, OTİAD’ın çalışmaları hakkında uzaktan da olsa bilgi sahibi olduklarını belirterek, OTİAD ile yakın işbirliği içinde olmak için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini dile getirdi, ziyaretten dolayı teşekkür etti.

 Başkan İlker Karataş’a, OTİAD Genel Sekreteri Sami Kurt, Üye İlişkiler Sorumlusu Sibel Polat Savaş ve Osmanbey Moda Dergisi Reklam Direktörü Tuğçe Arslan eşlik etti.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)