Derneğimiz OTİAD’da eğitim seminerleri devam ediyor. 19 Aralık Salı günü gerçekleşen seminerde “2018 Yılı Bütçe yönetimi, takibi ve Nakit Akış Semineri” gerçekleşti. 

 Seminerde detaylı bir sunum gerçekleştiren Mali Müşavir Bülent Fidan; Strateji, Hedef, Senaryo ve Bütçe, Bütçe Komisyonu ve Bütçe Takvimi Hazırlıkları, Malzeme Yönetimi, Satınalma ve Üretim Yönetimine İlişkin Planlamalar, Gelirlerin Planlanması, Giderlerin Planlanması, Bütçe Kontrol Teknikleri konu başlıkları hakkında katılımcıları bilgilendirdi. Fidan, “KOBİ’lerde, özellikle operasyonal süreci olan şirketlerde; satış hedefi belirlenmesi, üretim ve satınalma planlaması, yatırım planlaması, maliyet kontrolü, zaman yönetimi, proje yönetimi gibi konularda başarı sağlamak ve şirket hedeflerine ulaşmak, gerçekci ve profesyonel bir bütçe planlaması ile mümkündür” açıklamasında bulundu.

 Seminer sonunda katılımcıların sorularını yanıtlayan Bülent Fidan’a OTİAD Yönetim Kurulu Üyesi Yako Jak Mizrahi seramik bir tabak takdim ederek, katkılarından dolayı teşekkür etti.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)