Osmanbey Tekstilci İş İnsanları Derneği (OTİAD) Abiye Kategori toplantısının dördüncüsü CNR sponsorluğunda Radisson Blu Otelde gerçekleşti. CNR İcra Kurulu Başkanı Ali Bulut, Genel Müdürü Eda Dalçam, Pazarlama Direktörü Hasan Tunçağ’ın katılımıyla gerçekleşen kahvaltılı toplantıya Osmanbey’in önde gelen abiye üreticileri katıldı.

  OTİAD Başkanı Rıdvan Kandağ’ın açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda, 4-6 Aralık 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Fashionist Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı hazırlıkları hakkında bilgi verildi. Osmanbey’in ancak birlikte daha güçlü hale gelebileceğini ifade eden Başkan Kandağ, “Kurtuluşumuz ihracatta. Bunun için hepimizin, elinden geleni yapması gerekiyor. Bizi başarıya götürecek olanın da, birlikte güçlü olabileceğimiz düşüncesi olduğunu unutmamamızdır” dedi.  

Dünya Standartlarında Bir Fuar Olacak

  Fuar hazırlıklarını ayrıntılı bir şekilde anlatan CNR Expo yöneticileri ise, “Uluslararası fuar katılımları ve tanıtımlar”, “Birebir müşteri ziyaretleri”, “Yurtiçi ve yurtdışı roadshowlar”, “Matchmaking Fuar Uygulaması”, “Call-center destekli data araştırması”, “Yurtdışı özelinde hedef ülkelerde birebir pazarlama” ve “Yurtiçi bölgesel ziyaretçi çalışmaları” başlıkları altında topladıkları çalışmaları paylaştılar. Farklı ve yeni bir konsept ile sektöre yönelik ve yalnızca profesyonel alıcıya hitap eden bir fuar ile dünya fuar takvimine girmek istediklerini ifade eden CNR Expo yönetimi, dünyada ses getirecek çalışmaların hazırlıklarının sürdüğünü açıkladılar. Abiyenin yanı sıra gelinlik, tasarım, seminer, çocuk abiye, ayakkabı, aksesuar gibi fuarı zenginleştirecek segmentlere de yer vereceklerini vurgulayan CNR Expo yönetimi, sektöre yakışır bir fuar için her türlü imkanın seferber edileceğini duyurdular.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)