Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği (OTİAD) Yönetim Kurulu Başkanı İlker Karataş, beraberindeki bir heyetle İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan’ı makamında ziyaret ederek, 14 Ocak 2016 tarihinde yapılacak FASHIONİST İstanbul Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı için destek istedi.

 OTİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Hikmet Ünal, Ahmet Tunçman, Fatih Oktay Demir, Murat Gültekin, Esin Arıcan ve Genel Sekreteri Sami Kurt’un da eşlik ettiği ziyarette, OTİAD eski başkanı İSO Yönetim Kurulu Üyesi Ali Ulvi Orhan da hazır bulundu.

 Yapılan görüşmede, OTİAD ve Patika Fuarcılık işbirliği ile 14-16 Ocak 2016 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı ile İstanbul Kongre Merkezi’nde organize edilecek FASHIONİST için İSO’nun desteği istendi. Güncel gelişmelerin de değerlendirildiği toplantıda, görüş alışverişinde bulunuldu, sektörün geleceği için farklı projeler geliştirilmesi gerektiği fikri ön plana çıktı.

 OTİAD heyetine yakın ilgi gösteren Bahçıvan; OTİAD’ın çalışmalarını ve Osmanbey’in önemine vurgu yaptı, İSO olarak ellerinden gelen tüm maddi ve manevi katkıyı vereceklerini ifade etti.

 Ziyaret vesilesiyle Başkan Karataş, İSO Başkanı Bahçıvan’ı 22 Haziran’da gerçekleşecek olan Geleneksel OTİAD İftarı’na davet etti; Başkan Bahçıvan her yıl olduğu gibi bu yıl da OTİAD ile birlikte olacağını ifade etti.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)